Změňte svůj účes snadno, rychle a hlavně levně

 

Která žena by občas nezatoužila po změně image, vždyť přeci změna je život. Může to být nový styl obleční, líčení nebo nový účes. Občas se stane, že nejsme spokojené se svým účesem a tak uvažujeme o změně. Někdy to je změna radikální, někdy jenom nenápadná, záleží, jal se zrovna cítíme. Kromě toho se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy a je pravda, že nejen vhodná barva vlasů, ale i vhodně zvolený stři a účes dokáží opravdové divy.

 

Jaký typ účesu volit podle tvaru obličeje?

Délku vlasů je vhodné volit podle tvaru obličeje. Pokud máte obličej kulatý, vyhýbejte se bohatému účesu v postranních partiích hlavy, ideální je vlasy stáhnout dozadu. Hranatý obličej si může dovolit vlasy polodlouhé, s měkkými vlnami. Takovýto druh účesu zmírní strohý vzhled obličeje. Jestliže má váš obličej tvar trojúhelníku, měly by vlasy překrýt čelo, po stranách může být účes bohatší a volnější. U oválného obličeje směrujte těžiště účesu do stran. Není ideální volbou, pokud vlasy vyčesáváte do výšky.

 

Změna, nikoli radikální

Pokud máte vlasy krátké a hledáte levné prodloužení vlasů, využijte nabídku e-shopu oxyextensions na využití clip in vlasy. Tato pomůcka umožní změnu účesu formou prodloužení a zahuštění vašich vlasů a nabízí širokou paletu odstínů. Vybírat tak můžete z deseti různých barev a třech délek. Tento způsob změny vašeho účesu je nejen rychlý, ale také finančně dostupný. Kromě toho jsou všechny příčesky vyrobeny z lidských vlasů, vypadají tak velmi přirozeně a jejich připevnění vám zabere pouze několik málo minut. Pokud si nejste jistá, jaký odstín zvolit, postačí poslat fotografii vašich vlasů z několika různých úhlů a za denního světla a pak už se jen můžete těšit na dokonale nový účes.

 

Každá sada obsahuje několik dílů, které jsou rozloženy do různě širokých pásů, jež se upevňují pomocí sponek pod vaše vlasy.