Zdravé zuby

Čistíte si zuby pravidelně třikrát denně, a přesto Vás trápí? Dopřejte svému chrupu pravidelnou profesionální péči a uvidíte, že se bude Vaším zubům hned dařit lépe. Při péči o vlastní zuby je nezbytné vědět, jak vlastně máme správně o ně pečovat a jaké jsou vhodné dentální pomůcky pro péči o chrup.

Mnozí zubní lékaři při prohlídce upozorňují nejen na tyto nezbytné zásady, ale také na to, jak správně při čištění zubů držet kartáček a jaký typ kartáčku vlastně používat. Někdy nestačí používat pouze zubní kartáček, ale je nezbytné používat k odstranění nečistot a zbytků jídla také dentální nitě. Se správným čištěním zubů můžete zabránit vzniku zubního plaku, zubních kazů i kameni, ale také i zánětům dásní. Na správnou péči o zuby dohlíží na pravidelných prohlídkách také zubní lékaři.

Dentální hygiena Praha informuje své pacienty při návštěvě zubní ordinace o kvalitní a pečlivé péči o jejich chrup. Také bělení zubů se stává v poslední době jednou z nejžádanějších služeb dentální hygieny. Odborníci doporučují provádět dentální hygienu pravidelně jednou za tři až šest měsíců. Dentální hygiena však není jedinou službou, kterou Prague Dental Clinic svým pacientům nabízí.

O jednotlivých službách této dentální kliniky si můžete přečíst na této webové adrese: http://www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/ortodoncie/. Vypadl Vám zub nebo Vám Váš zubní lékař doporučil rekonstrukci celé čelisti, neváhejte a obraťte se na Prague Dental Clinic!

Zubní implantáty se používají u všech pacientů, kteří potřebují nahradit jednotlivé zuby. Dá se říci, že tyto zubní implantáty nahrazují vlastně zdravý zub.