Zdravá výživa Praha Vám poradí,jak levně zhubnout

Popadá Vás při pohledu do zrcadla na Vaši postavu panika a máte pocit, že je na čase konečně s Vaší vizáží něco udělat? Nechejte si poradit od odborníků a navštivte Centrum trvalého zdraví Cordeus. Pravděpodobně Vám bude doporučena deseti denní detoxikační kůra, která je považována za očišťující kůru s rychlým a efektivním působením.

Jak napovídá již samotný název detoxikační kůry, jde o skvělou příležitost, jak vyčistit organismus a zároveň zhubnout nějaké to kilo navíc. Detoxikační kůra přináší mimo jiné také pocit zdraví a pohody. Pokud stále váháte, zda s tímto způsobem hubnutí začít, pak Vás pravděpodobně definitivně přesvědčí skutečnost, že je vhodná také pro ty, kteří si nedovedou z časových či jiných důvodů představit stravování jinde než v restauraci.

Dejte proto stop neustálému odkládání a začněte se zdravou výživou Praha již tento pátek večer. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje pokračovat přes víkend a další týden do konce příštího víkendu. Veškeré důležité informace, jak postupovat při této dietě, najdete na webových stránkách Centra trvalého zdraví Cordeus www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/detoxikacni-kury/10-denni-detoxikacni-kura/.

Během deseti denního režimu zjistíte, jak dosáhnout důležitého snížení příjmu energie. Právě omezení příjmu energie přispívá k dosažení negativní energetické bilance, která vede ke zvýšené tvorbě energie z energetických rezerv. Deseti denní detoxikační kůra pomáhá organismu z těla vyloučit nepotřebné škodlivé látky. Důležitý je mezi jednotlivými jídly také pravidelný pitný režim, který by měl být až čtyři litry. Zároveň nezapomínejte ani na pohyb.