Zdravá výživa Praha je cestou k lepší životosprávě

Trápí Vás zdravotní potíže spojené s nadváhou nebo se chcete jen před Vánoci dostat do lepší formy? Navštivte Centrum trvalého zdraví Cordeus a vyzkoušejte detoxikaci a očistu organismu Praha.

Udělejte si čas na očistu organismu

Ačkoliv spousta lidí považuje očistu organismu spíše za módní výstřelek, je nutnou součástí každého správně fungujícího lidského těla. Dennodenně na nás působí mnoho civilizačních faktorů, které mohou mít negativní dopad na lidský organismus. Jejich následkem se často objevují chronická vyčerpání, zažívací potíže, opakovaná nachlazení, ekzémy i bolesti hlavy. Výjimkou není ani přibírání na váze. Těmito signály tělo napovídá, že je potřeba udělat si čas na detoxikaci. Zdravá výživa PrahaVám ukáže cestu ke zdravému životnímu stylu. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje aplikovat osvědčené pročišťovací postupy klasické i přírodní medicíny. Odborníci Vás naučí změnit stravovací návyky, chování a začlenit pohybové aktivity. Ke zdravému životnímu stylu totiž neodmyslitelně patří nejen vhodně zvolené stravovací návyky a vyvážená strava, ale také pravidelné pohybové aktivity.

Indickou ájurvédskou masáží k regeneraci lidské mysli i těla

V Centru trvalého zdraví Cordeus můžete vyzkoušet nejen očistu organismu, ale také si zajít na ájurvédskou masáž. Abhyanga neboli ájurvédská masáž tvoří jednu ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu, který se nazývá „pančkarma“. Podrobné informace o ájurvédské masáži si můžete přečíst zde www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/. Ájurvédská masáž pomáhá z těla odstranit pocity úzkosti, strach, vyčerpání i veškeré ostatní dysbalance. Vhodná je také pro osoby, které se potýkají s revmatickými nebo artritickými problémy. Doporučuje se také při všech degenerativních onemocněních kloubů a při roztroušené skleróze.