Zdravá a chutná kuchyně za skvělou cenu

Podnikáte v gastronomii a už Vás nebaví nakupovat gastro balení potravin pokaždé od jiného dodavatele? Již nemusíte ztrácet čas hledáním, neboť vše potřebné najdete v e-shopu společnosti BMC Brno.

Proč nakupovat právě u BMC Brno?

Firma BMC Brno je již déle než deset let na český trh dodává španělské potraviny značky Bassta. V poslední době zde www.bassta.cz však můžete nakoupit nejen potraviny ze Španělska, ale také z mnoha jiných evropských i mimoevropských zemí. V nabídkovém katalogu této firmy najdete především potraviny ve velkogramážních baleních. Velký důraz přitom je brán, jak na kvalitu, tak na chuť potravin. V neposlední řadě se výběr produktů řídí podle délky trvanlivosti, stylu balení a logistiky. Portfolio společnosti BMC Brno obsahuje především gastro balení ovoce, konzervovanou zeleninu, olivy, olivové oleje, koření a vysoce hodnoceného tuňáka. Sortiment zboží značky BMC Brno uspokojí především poptávku restaurací, výrobců, velkoobchodů a hotelů. V adventním čase celá řada restaurací pořádá vánoční večírky a právě kvalitní španělské potraviny by neměly scházet na žádném slavnostním stole.

Nechejte si poradit, jaké pochoutky připravit z oliv

Gastro balení olivy můžete použít na přípravu nejrůznějších zeleninových či těstovinových salátů, ve Španělsku oblíbených tapasů, masitých pokrmů s olivami i olivových pomazánek. Další tipy na to, jak použít při vaření olivy, jistě najdete v kuchařkách věnovaných se španělskou gastronomií. Nahlédnout můžete také na webovou stránku www.spanelskerecepty.cz. Z BMC Brno můžete objednat, jak zelené, tak černé olivy. Skutečnou delikatesou, po níž se budou mlsné jazýčky jen ohánět, jsou zelené olivy s celou mandlí.