Zbavte se roztočů!

Rozhodli jste se letošní léto strávit na chalupě, ale ještě než se tak stane, rádi byste si nechali vyčistit koberce a sedací soupravy? Obraťte se na čištění koberců Brno a vyžeňte všechny obávané červotoče a roztoče z Vašeho letního sídla!

Ačkoliv na první pohled se může zdát, že Vaši chalupu tito malí živočichové ještě nenavštívili, opak může být pravdou. Kromě toho, že červotoč může znatelně poškodit Váš nábytek, je také častými původcem alergií. Skvěle dovedou poničit také dřevěné stavby domů.  Nejčastěji nás navštíví v místnostech, kde my lidé nejčastěji trávíme svůj čas, a to tedy v kuchyni a ložnici. V obou místnostech tomu přispívá vlhkost lidského těla.

V kuchyni vaříme-li oběd či večeři zejména nyní v létě v parných dnech, se lidská kůže potí a to je právě ideální příležitostí k tomu, aby se roztoči umístili v kuchyni. Roztoče mohou působit škodlivě na naše zdraví, což se může projevit alergickou rýmou, záněty kůže, ale i astmatem. Tato malá zvířátka jsou dobře maskovatelná, a proto je pouhým okem nikdy neuvidíme. Dobře se jím daří především ve tmě.

Nechte- li být při příjezdu na chalupu nemile překvapeni, objednejte si profesionální čištění koberců, sedacích souprav a čalounění přímo od profesionálů.  Vlastníte-li chalupu v Olomouckém kraji nebo bydlíte-li přímo v Olomouci, můžete se obrátit na čištění koberců Olomouc. Díky této službě se zbavíte všech druhů nečistot a odstraníte z koberců lidské vlasy a zvířecí chlupy. Zbavte se nejrůznějších brouků ve Vašem obydlí a užívejte si léta!