Zachyťte vaše sportovní aktivity na kameru

Máte rádi sportovní aktivity a rádi byste si váš zážitek uchovali co nejdéle? Potom si ho natočte na kameru. Jedině tak si můžete prohlédnout i ty nejmenší detaily, které jste buď vůbec nezaznamenali, nebo se vám vytratili z paměti. Jednoduše si uchovejte jedinečné zážitky pomocí malé kamery GoPro HD HERO3.

Tato inovativní kamera patří k top edici kamer GoPro. Na rozdíl od předchozích modelů je menší, s nižší váhou a dvakrát výkonnější. Má ultraširoký úhel záběru a umožňuje nepřetržité focení i během natáčení. Kamera má integrovaný WiFi modul a součástí jejího balení je dálkové ovládání, které funguje až do vzdálenosti 180 metrů. Wi-Fi ovladač je vodotěsný, snadno se přenáší a je schopen ovládat až 50 kamer GoPro. Pomocí Wi-Fi lze také streamovat video live. Kamera je ovládána GoPro App, která je kompatibilní s operačním systémem iOS nebo Android.

Optika kamery GoPro HD Hero3 je velice kvalitní. Má nastavitelné módy ultra-wide, medium a narrow a umožňuje pořídit ostré a vysoce kvalitní fotky, a to jak pod vodou, tak nad ní. Za sníženého světla nabízí dvakrát lepší výkon než předchozí modely. Inženýři zapracovali i na kvalitě zvuku a upravili systém jeho záznamu. Kamera je schopná zachytit veškeré zvuky vznikající během sportu, nicméně dokáže omezit zvuky větru, které při vysokých rychlostech vznikají. Více podrobností a technických detailech naleznete na oficiálních webových stránkách www.gohd.cz/e-shop/.

GoPro HD Hero3 se dá snadno upevnit na helmu a potěší tak každého parašutistu nebo letce. Kamera na přilbu se dá koupit online a k ní lze dokoupit držák na helmu, battery pack, nebo kryt pro potápění. Pokud vás tedy tato úžasná technická vymoženost zaujala, neváhejte ji při sportovní aktivitě vyzkoušet. Objednejte si ji přes internet a potom se těšte ze zaznamenaných zážitků.