Za adrenalinem do oblak

Milujete adrenalin? Neustále posouváte své hranice a podnikáte nové věci? A už jste vyzkoušeli v České republice poměrně novou aktivitu - indoor skydiving? Pokud ne, rezervujte si své minuty ve vzdušném tunelu a vydejte se vstříc skvělému zážitku.

Indoor skydiving probíhá v proskleném tunelu ve Skydive Aréně v Praze. Pod dohledem zkušených profesionálů zažijete volný pád, budete se vznášet jako ptáci a létat poháněni vzduchem. Před samotným letem dostanete podstatné instrukce a seznámíte se ze základními pokyny, které vám bude pilot během létání ukazovat. Na základě jeho gest přizpůsobíte svůj pohyb v tunelu a zážitek tak pro vás bude ještě intenzivnější.

A jakmile se nabažíte létání, podívejte se na webové stránky firmy Allegria http://www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/ a vyberte si další adrenalinový zážitek, jako jsou flyboarding, jízda ve Ferrari, tandemový seskok padákem, bungee jumping či jízda na čtyřkolce. Veškeré tyto dárky můžete také darovat. Přes internetové stránky lze koupit dárkový poukaz, který je poté obdarovaným proměněn za zážitek. A pokud si výběrem nejste jisti, objednejte univerzální dárkový poukaz a váš blízký si dárek v bodovém rozpětí vybere sám.

Adrenalinové dárky nabízí spoustu vzrušení a netradičních zážitků. Mnozí je mohou považovat za bláznivé a nebezpečné, jiní v nich vidí uvolnění a „odskočení si“ od každodenních stresů a problémů. Překonejte se a posuňte své hranice pomocí nezapomenutelného adrenalinového zážitku. Vyberte si ho na stránkách firmy Allegria a oddejte se vzrušení.