Využijte možnosti levně umýt auto v samoobslužné ruční myčce

Uvažujete o rozšíření služeb ve Vašem pneuservisu a rádi byste nabídli klientům možnost mytí vozidel v samoobslužné ruční myčce?

Výhodné služby automyček BKF CarWash

V posledních měsících stoupá čím dál tím více obliba automyček společnosti BKF CarWash. Není divu, jako jedna z mála společností totiž nabízí možnost platby kartou po použití služeb automyčky. Společnost BKF CarWash se inspirovala v západních evropských státech, kde je tato služba považována za naprostou samozřejmost. Automyčky od společnosti BKF CarWash jsou hojně rozšířeny nejen po České republice, ale také v mnoha evropských státech. Řidiči se s nimi tedy mohou setkat na cestách v Rusku, Německu, Rakousku, Polsku i třeba ve Francii. Majitelé služebních cest mohou čerpat výhody BKF věrnostního programu. Věrnostní program lze spravovat přes internet. Kartu lze dobít jednoduše a rychle přes webový prohlížet na internetových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz. Snížit návštěvu automyček na minimum dovoluje vzdálená správa automyček přes internet.

Mycí programy automyček BKF CarWash

Automyčka společnosti BKF CarWash disponuje až šesti mycími programy. Rozhodnete-li se Váš automobil umýt v automyčce od BKF CarWash, bude dobře postaráno o odstranění nánosů nečistot i prachu na Vašem automobilu. Mycí programy jsou nastaveny tak, aby poskytly předmytí, základní mytí, oplach zbytků nečistot, navoskování i závěrečný oplach. Šestý program je bonusový a je možné jej použít jako postřik ráfků. Tento bonusový program pomáhá odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí.