Vyjeďte na cestu s novými autopotahy od Vopi

Uvažujete o inovaci interiéru Vašeho automobilu? Novou vizáž interiéru Vašeho automobilu dodáte s autopotahy na míru od společnosti Vopi. Nové autopotahy si do Vašeho automobilu můžete vybrat prostřednictvím webových stránek www.vopi.cz/autopotahy/ pomocí konfigurátoru. V nabídkovém katalogu naleznete vysoce kvalitní autopotahy nejrůznějších motivů, materiálů i barev.

Autopotahy od Vopi jsou vyráběny v České republice a splňují nejpřísnější bezpečnostní kritéria, takže získáte nejen módní doplňky do Vašeho automobilu, ale také budete jezdit i bezpečně. Autopotahy nabízené společností Vopi jsou ve většině případů celolátkové  a jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Autopotahy jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem a jsou opatřeny mřížkou. Takto vyrobené autopotahy dodávají potřebné pohodlí pro řízení. Autopotahy od Vopi také jedinečně kopírují tvar sedadla. Jejich další výhoda spočívá ve snadné udržitelnosti. Veškerý sortiment Vopi autopotahů najdete na této webové adrese www.vopi.cz/autopotahy/.

Nákup autopotahů můžete spojit také s pořízením nového autokoberce, neboť taktéž druhý jmenovaný sortiment zboží zde můžete pořídit za velmi příznivou cenu a rychlé dodání. Váš automobil tak můžete vybavit o dva typy autokoberců. Záleží pouze na Vás, zda upřednostníte gumové či textilní autokoberce. Textilní autokoberce podle úrovně vytížení je společnost Vopi schopná vyrobit za pouhý jeden den. Gumové autokoberce nejrozšířenějších automobilových značek se nachází trvale v našem skladu a je možné je dodat okamžitě. Společnost Vopi prodává také oboustranné autokoberce do kufru.