Výhody a nevýhody internetových seznamek

Mnoho lidí dnes hledá vhodného partnera na internetových seznamkách. Jednou z nich je například Evropská seznamka, kterou můžete najít na stránkách www.europska-zoznamka.sk. Existuje ale nepřeberné množství dalších portálů a webových stránek, skrze které si můžete najít partnera či partnerku. Najít si vhodného partnera skrze internetové médium má jistě některé výhody, ale také skrývá řadu nevýhod. O některých pozitivech a negativech tohoto typu seznamování se můžete dozvědět v následujících řádcích.

Nespornou výhodou seznamování se na internetu je poměrně velké množství partnerů, mezi kterými můžete vybírat toho pravého. Fotografie vám navíc prozradí, je-li dotyčný či dotyčná váš tip. Z těchto výhod ale mohou být zároveň také nevýhody, protože příliš velké množství potenciálních partnerů a partnerek většinou nutí uživatele internetových seznamek k tomu, aby se v co nejkratší době sešli s co nejvíce lidmi. A poté vybírají a vybírají, až většinou přeberou.

Neměli byste zapomínat také na fakt, že papír, respektive obrazovka počítače snese všechno. A stejně jako vy jste si pravděpodobně vylepšili pár informací, které v sobě na svém osobním profilu uvádíte, váš protějšek to mohl, a pravděpodobně také udělal zrovna tak. Z vášnivého sportovce, který rád jezdí na kole a rád se také prochází přírodou, se mnohdy vyklube spíš lenoch, který vyrazí na procházku jen proto, že po cestě potká svoji oblíbenou hospodu či restauraci.

Je prokázáno, že většina mužů se na seznamkách tohoto typu snaží najít ženy jen pro krátkodobé povyražení. Ženy se tak stávají lovnou kořistí a jsou většinou jen další čárkou v pomyslném seznamu partnerek. Neházejme ale všechny muže do jednoho pytle. Najdou se zajisté i tací, kteří to myslí opravdu vážně a seriózně. Takových je však, bohužel, pomálu.