Výhodné ceny práškových barev

Hledáte levný a zároveň dostatečně kvalitní způsob, jak upravit povrch vašich výrobků? Právě pro vás tu jsou práškové barvy. Nejedná se o horkou novinku, neboť práškové barvy známe již od poloviny minulého století. Jejich nanášení je však dnes plně automatizované a tak dochází také k redukci výsledné ceny práškového lakování. Bez práškových barev se dnes neobejde žádné průmyslové odvětví. Práškové barvy jsou k dostání v širokém spektru barev, textury, tloušťky a vzhledu povrchu. Práškové barvy jsou nejen levné, ale také environmentálně šetrné. To je zejména v dnešní době nesmírná výhoda. Mezi další výhody patří snížení riziko požáru, možnost recyklace odpadového prášku, jednoduchost automatického zpracování, atd.
Pokud se pro práškovou barvu rozhodnete, budete mít opravdu široký výběr. A to nejen co se týká barevného spektra. Prášková barva je dnes velmi žádaná a proto se vyrábí také speciální typy těchto barev. Mezi speciálními řadami práškových barev najdete super odolné práškové barvy, práškové barvy určené pro styk s pitnou vodou, práškové barvy pro automobilový průmysl, ultra tenkovrstvé práškové barvy nebo práškové barvy s obsahem antimikrobiální látky. Práškové barvy je možné pořídit již od několika set korun. Velkým pozitivem také je, že k barvám již nepotřebujete žádná ředidla ani jiné látky. Práškové barvy jsou tak připravené k okamžitému použití. Využít jich můžete také v interiérech. Mnoho bytových architektů a designérů si bez práškových barev svou práci již neumí ani představit.
Chtěli byste vytvořit nezaměnitelný vzhled lakovaného povrchu? Máte speciální přání? Potom se neváhejte obrátit na práškovou lakovnu Praha. Kontakt naleznete na www.praskovalakovna.cz. V práškové lakovně Albixon pracují se speciální linkou Decoral, jejíž technologie zajistí nezaměnitelný vzhled lakovaného povrchu. Veškeré barvy, které jsou při tomto procesu používány, podléhají certifikaci Qualideco. Můžete si tak být jistí, že výsledek bude perfektní.