Vánoční večírek plný zábavy a za skvělou cenu

Plánujete vánoční večírek na poslední chvíli a stále nemáte jasno, jakou zábavu vybrat, aby sklidila úspěch? Nechejte si poradit od skutečných odborníků. Za ně můžeme bezpochyby považovat společnost Allegria, která má s organizováním zážitků bohaté zkušenosti.

Jak zpestřit vánoční večírek?

Firma na zážitky letos rozšířila svůj repertoár služeb a nespecializuje se pouze na zážitky pro jednotlivce, nýbrž také pro velké skupiny, jakou jsou například firemní společnosti. Díky zážitkům pro firmy tak letošní večírek nabere úplně jiný nádech. Spolehnout se přitom můžete na to, že nudit se nebude ani ten největší bručoun. Vy i Vaši kolegové si budete moci nejen skvěle popovídat, dobře se najíst, ale také si odnesete nezapomenutelné vzpomínky na jedinečnou zábavu. Pryč jsou doby, kdy firmy musely zábavuobstarávat samy nebo zvát kouzelníky a shlédnout již po několikáté stejné vystoupení. Firma na zážitky si je velmi dobře vědoma, že se lidé chtějí ve volném čase dobře bavit. 

Jakou vybrat zábavu?

Vybírat můžete z více než tři sta vyzkoušených zážitků. Tentokrát se pobavíte naprosto jinak, než kdy jindy. Z bohaté škály zážitků www.zazitky-pro-firmy.cz si vyberete ten, který bude nejvíce odpovídat představám Vaší firmy. Můžete také přes firemní portál vytvořit anketu, dát na výběr z několika zážitků a nechat na zaměstnancích, aby si sami zvolili, co chtějí daný den prožít a čím se chtějí pobavit. Zatímco v létě a na jaře uvítáte především outdoorové akce, v zimě přijdou vhod interiérové teambuildingové setkání. Můžete se nechat zlákat například adrenalinovým létáním v nejmodernější skydiving aréně nebo si užít dobrodružství v české pevnosti Boyard. Milovníky dobrodružství si s velkým nadšením rádi zahrají únikovou hru The Chamber. Ta zajišťuje skvělý zážitek především nadšencům počítačových adventur nebo dobrodružných filmů. Čeká na vás tajemné prostředí, kde budete odhalovat skryté, rozkrývat příběh a posunovat se v příběhu i prostoru.