Výsledky

1. místo: Terka K. (zúčastnila se 21. 12. v 20:48)

protože počet fanoušků se nepřiblížil tisíci (bylo odesláno 240 odpovědí), druhé a třetí místo se nebude udělovat, ovšem kdybychom jsme jej udělovali, tak na

2. místo: Libuše Kub. (zúčastnila se 6. 12. v 21:41)

3. místo: Hana Milada P. (zúčastnila se 12. 12. v 9:19)

 


 

Honba za dárky může být i příjemná. Sledujcenu.cz vám pomůže vybrat dárky pro vaše blízké a pokud naleznete ten pravý a jediný Soutěž se SledujCenu.cz, možná budete náhodně vybráni a získáte příjemný vánoční dáreček i od nás. Soutěž trvá do 22. 12. 2016 a zúčastnit se můžete každý den (pokud každý den najdete dárek, zvýšíte tím možnost, že Vás náhodně vybereme).

 

 

Jak se zúčastnit soutěže:

Sledujte stopu na stránkách Sledujcenu.cz, která vás provede bludištěm vánočních nákupů a usnadní vám cestu k dárku. Naleznete-li ten pravý a jediný dárek, klikněte na něj a zadejte své jméno na Facebooku (abychom vás měli podle čeho najít). Pro registraci do soutěže je třeba být fanouškem Sledujcenu.cz na Facebooku.

 

Každý den se pravě zde oběví nová stopa, kde začít hledat:

22. 12. 2016 zde byla poslední nápověda a 23. 12. 2016 v podvečer vylosujeme výherce. Děkujeme všem za účast.

 

Jaké výhry na vás čekají?

1. místo: mobilní telefon Xiaomi Redmi 3S, 3GB/32GB, CZ LTE.

Pokud od 1.12. 2016 do 23. 12. 2016 získá SledujCenu.cz na Facebookovém profilu alespoň 1000 nových fanoušků, budeme udělovat také:

2. místo: poukaz na nákup v internetovém obchodě Mall.cz v hodnotě 500 Kč,

3. misto: poukaz na nákup v internetovém obchodě Zoot.cz v hodnotě 500 Kč.

 

 

 

Vánoční soutěž se SledujCenu.cz

 

 

 

Pravidla soutěže:


Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh soutěže, která je určena návštěvníkům Facebooku a Sledujcenu.cz

1. Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je fyzická osoba Miroslav Čtvrtlík, IČ: 86991515, DIČ: CZ8503035805, sídlem Blatnická 4219/4, 628 00 Brno, fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku (dále jen provozovatel). 

2. Organizátor soutěže
Organizátorem soutěže není Facebook, ale fyzická osoba Miroslav Čtvrtlík, IČ: 86991515, DIČ: CZ8503035805, sídlem Blatnická 4219/4, 628 00 Brno, fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku (dále jen provozovatel).

3. Termín a místo konání soutěže
Soutěž probíhá v termínu od 2. 12. 2016 do 22. 12. 2016 na území České republiky.

4. Účast v soutěži
Soutěže se mohou zúčastnit osoby, které splní podmínku úspěšné registrace - jsou fanoušky Sledujcenu.cz na Facebooku. Ze soutěže jsou předem vyloučeny osoby v pracovním či obdobném vztahu k provozovateli soutěže, nebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků v přímé řadě.

5. Podmínky průběhu soutěže
Podmínkou soutěže je prokliknutí všech stop (odkazů) vedoucích ke zobrazení finálního obrázku s motivem dárku, kliknutí na obrázek dárku a odeslání vyplněného registračního formuláře se jménem na Facebooku. Další podmínkou je být fanouškem Sledujcenu.cz na Facebooku.

6. Vyhodnocení soutěže a předání výhry
Výherci budou určeni dne 23. 12. 2016 náhodným výběrem z registrovaných soutěžících. Ze soutěže budou vyloučeny registrační formuláře odeslané po ukončení soutěže dne 22. 12. 2016.
Výherci ceny obdrží do 30 dnů od vyhlášení soutěže. Výhry budou zaslány na smluvenou adresu. Nepřevzetí výhry a nesjednání si náhradního termínu doručení zapřičiní, že výhra zůstane ve vlastnictví provozovatele.

7. Obecná ustanovení, další podmínky, práva a povinnosti
Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli zkrátit, prodloužit, zrušit či pozměnit její pravidla a to bez udání důvodu.
Provozovatel si vyhrazuje právo rozhodovat dle svého uvážení ve všech otázkách týkajících se soutěže. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu.
Změny v soutěži jsou účinné ode dne jejich zveřejnění na webových stránkách provozovatele.
Pořadatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek soutěže. Veškeré stížnosti a případné spory spojené se soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší provozovatel.
Provozovatel je oprávněn vyřadit ze soutěže účastníka, který porušil pravidla soutěže, nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude výherci výhra předána.

8. Osobnostní práva a osobní údaje
Účast v soutěži je dobrovolná. Účastí v soutěži vyjadřuje účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže provozovateli.
Dále účastník souhlasí s tím, že v mediích, na webových stránkách, propagačních a reklamních materiálech provozovatele mohou být zveřejňovány osobní a jiné registrované údaje, eventuálně obrazové záznamy výherců soutěže, k jejichž pořízení dávají soutěžitelé přihlášením soutěže (registrací) do soutěže souhlas.

9. Zveřejnění pravidel
Pravidla soutěže a výherci budou zveřejněni na webových stránkách Sledujcenu.cz a Facebooku Sledujcenu.cz.

Hodně štěstí. SledujCenu.cz, 3. 12. 2016

 

 

Soutěž se SledujCenu.cz

Jsme na Facebooku