Vánoční dárky za skvělou cenu

Zaujal Vás nápad Vaší kamarádky darovat k Vánocům místo tradičních dárků pro muže zážitky? Z takových dárků budou nadšeni také Vaši nejbližší, neboť zážitky umožňují prožít nezapomenutelné okamžiky při jedinečných aktivitách.

Jak udělat radost pod stromečkem manželovi?

Romantické chvíle ve dvou s Vaší drahou polovičkou můžete prožít během letu balónem. Z ptačí perspektivy si prohlédnete Vám dobře známé prostředí nebo i místa, která jste neměli doposud čest navštívit. Stavby, které působí na první pohled impozantně, Vám najednou budou připadat naprosto miniaturní. Vyhlídkové lety si užijí i ti, kteří se mají respekt z výšek. Let trvá obvykle jednu hodinu a proletět se můžete kdykoliv za příznivých povětrnostních podmínek od března do října.

Vyhlídkové lety www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/se mohou nést také ve znamení splněných snů a přání Vašich nejmilovanějších. Možná víte, že v hloubi duše Váš partner, bratr nebo třeba tatínek touží po tom proletět se americkým letounem C172, vrtulníkem nebo větroněm. Říká se, že o Vánocích se mají plnit přání. U letošního vánočního stromečku tak můžete rozzářit oči Vašich nejbližších.

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu


Na webovém portálu Firmy na zážitky však najdete také celou řadu tipů na dárky k Vánocům pro ostatní členy Vaší rodiny. Během krátké chvíle tak můžete nakoupit dárky pro všechny, na kterých Vám záleží, aniž byste trávila dlouhé chvíle v přeplněných nákupních centrech. Opravdovou radost můžete učinit darováním poukázky na eurovíkend pro dva, japonskou degustaci Yamato či kokosovou masáž v hlavním městě České republice.