Vánoční dárky s povánoční slevou

Vrátili jste se o víkendu zklamaní z vánočních nákupů a marně si lámete hlavu nad tím, jakým vánočním dárkem potěšíte Vaše nejbližší? Firma na zážitky Vám již na konci listopadu přináší jedinečnou příležitost nakoupit takové vánoční dárky, které pohladí po srdci.

Vybírejte již nyní vánoční dárky s povánočními slevami


Již nyní na konci listopadu v kategorii povánoční slevy můžete najít vánoční dárky plné originálních nápadů. K takovým vánočním dárkům lze přiřadit například rodinný vstup do aquapalace v Praze. Během jednoho dne si budete moci užít se svou drahou polovičkou i dětmi skvělý den v unikátním sportovně-relaxačním komplexu. Toto centrum nabízí široké spektrum služeb. Vodní svět s rozlohou 9 150 m2 představuje největší aquapark ve střední Evropě. V saunovém světě můžete navštívit čtrnáct různých druhů saunových kabin. Pobyt v tomto aquaparku můžete spojit s výletem do hlavního města České republiky a navštívení nejznámějších historických památek. Prodloužený víkend v Praze spojený s nejrůznějšími aktivitami můžete být skvělou příležitostí, jak si udělat po delší době čas na děti i manžela zároveň. Z povánočního výprodeje můžete vybrat také medovou masáž, poukázku na Spa s výhledem na Pražský hrad nebo jiné zážitky.

Originální vánoční dárky od Firmy na zážitky 

Originálním vánočním dárkem pro maminku či sestru se může stát například individuální kurz umělecké mozaiky či hodinový úžasný relax v privátním spa. Více inspiraci na dárek pro celou rodinu můžete načerpat zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-vanocni-darky/. Manžela můžete potěšit italským piknikem pro dva s lahví prosecca nebo si užít prodloužený víkend na Šumavě a zpříjemnit si jej v hotelu Kašperk s gurmánskou degustací v srdci Šumavy.