Usnadněte si život s tyčovým vysavačem Philips vysavač

 

Protože je úklid domácnosti něco, co můžete dělat pořád dokola, je zapotřebí si ho co nejvíce usnadnit a zpříjemnit. Obrovským pomocníkem je bezdrátový tyčový vysavač SpeedPro Max Aqua od značky Philips. Když už musíte neustále udržovat Vaše podlahy v čistotě, alespoň se netahejte s hadicemi nebo nezamotávejte do dlouhé šňůry. 

 

 

Tento bezdrátový vysavač vydrží až 75 minut výkonného úklidu. Je schopen dokonalého úklidu díky silnému proudění vzduchu a sací hubicí s 360°, která zachytí veškerý prach a špínu. 

 

 

Vysavač je velmi flexibilní a dostanete se s ním opravdu všude, včetně nízkých pohovek. Navíc obsahuje integrovanou přenosnou jednotku, štěrbinový a kartáčový nástavec. Pokud najdete prostory, kde se může ledacos schovávat, oceníte hubici s LED osvětlením, která si posvítí úplně na vše. 

 

Pokud narazíte na zaschlou a odolnou špínu, dostane Vás funkce vytírání, díky které nastavíte laťku úklidu opravdu vysoko. Nemusíte se tak už nikdy bát, že nestihnete úklid před příchodem nečekané návštěvy. 

 

 

Tyčové bezdrátové vysavače Philips se pyšní skvělými zkušenostmi spokojených zákazníků. Usnadněte si úklid i Vy a síly šetřete na něco hezčího.

 

Podívejte se, co dalšího by se Vám od značky Philips hodilo - její produkty najdete na Sledujcenu.cz.