Tapety

Rozhodli jste se pro rekonstrukci obývacího pokoje a rozhodujete se mezi barevně vymalovanými zdmi a tapetami? Ačkoliv barevně vymalované zdi v obývacím pokoji mají své kouzlo, v poslední době se opět velké oblibě těší v jednotlivých pokojích tapety na zeď.

Mezi jejich přednosti, což může být často důvodem, proč si je lidé pořizují, je to, že jdou jednoduše nanést na jednotlivé zdi. Přestane-li se Vám po určité době líbit obrazec či design jednotlivých tapet, můžete je buď jednoduše seškrábat, nebo na ně nalepit další vrstvu. Tapety se hodí nejen skvěle na zdi, ale také je můžeme použít na oblepení povrchu nábytku. Máte-li na chalupě starší skříň a nechcete ji z jakýchkoliv důvodů vyhazovat, můžete ji oblepit Vámi vybranou tapetou z této webové stránce: http://www.orsei.cz/.

První tapety, které kdy člověk použil, byly vyráběny ze zvířecí kůže. Od období baroka začali být výrobci tapet ke zvířatům shovívavější a tapety se začali vyrábět z textilií či papíru. Tapety si v Orsei můžete vybrat buď přímo z nabídky, nebo zažádat o vyhotovení tapet na míru pro Váš domov. Líbí se Vám tapety značky Marburg s rybím motivem, které působí uklidňujícím dojmem, či spíše tapety Eijffinger s rostlinnými motivy? V tom případě dopřejte Vašim stěnám jedinečný design za velmi příznivou cenu!

V interiérovém studiu Orsei naleznete nejen krásně vypadající tapety, ale také nábytek, záclony a závěsy, garnýžové systémy či potahové látky, takže vlastně vše, co při nastěhování se do nového bytu či domu potřebujete. Z nábytku si můžete pořídit například polohovací křeslo, na kterém se Vám bude po pracovním dnu skvěle odpočívat.