Svěží španělské produkty

Přicházející letní počasí je jako stvořené pro plánování nejrůznějších letních večírků. Velmi oblíbené je zejména grilování a pojídání letního ovoce. Chcete-li Vašim hostům připravit skutečné delikatesy, pak byste neměli zapomínat inspirovat se lehkou španělskou kuchyní. Ve španělské kuchyni se jako v málokteré evropské kuchyni promítá historie této země. Najdete v ní jak prvky arabského i židovského stravování, tak umění nového světa. Španělská kuchyně je v neposlední řadě ovlivněna kuchyní francouzských sousedů.

Španělskou kuchyni si lze jen stěží představit bez olivového oleje, česneku, cibule, rajčat či paprik. Španělé si velmi rádi pochutnávají na zeleninových salátech, tortillách, tapasech i rýžových pokrmech, přičemž tím nejpopulárnějším je paella. K přípravě paelly budete potřebovat nejen rýži, ale také kuřecí maso nebo mořské plody, zeleninu, šafrán či mletou papriku. Zmíněná paella se může stát delikatesou Vašeho večírku. Suroviny na ni si můžete objednat z internetové prodejny BMC Brno, která je předním dodavatelem španělských potravin na českém a slovenském trhu. V nabídkovém katalogu www.bassta.cz/produktyspolečnosti BMC Brno najdete především produkty značky Bassta. Mezi produkty tak najdete především gastro balení, které jsou zárukou kvality, vynikající chutě i vysoké trvanlivosti. V sortimentu zboží společnosti BMC Brno najdete olivy, olivové oleje, konzervované ovoce i zeleninu.

Objednat si můžete rovněž kvalitní rajčatové směsi, dochucovadla, džemy s vysokým obsahem ovoce, sardinky i ančovičky. V letním období budete maximálně spokojeni zejména s gastro balením ovoce. Gastro balení značky Bassta se těší velké oblíbenosti zejména u restaurací, hotelů či velkoobchodů. Nechejte se také Vy zlákat španělskými recepty a pochutnejte si na kvalitních španělských potravinách!