Správa nemovitostí Praha 6

Věnujete se správě majetku, avšak zabírá Vám tato činnost více času, než byste si přáli? Svěřte ji do rukou osvědčené české společnosti na správu nemovitostí Parkers. Tato společnost je skutečným odborníkem v oblasti správy společenství vlastníků jednotek a bytových družstev. Správa nemovitostí Praha 5disponuje veškerými službami v oblasti správy nemovitostí. Parkers je schopná každému zákazníkovi na míru připravit takovou nabídku, aby odpovídala jeho potřebám. Obrátit se na ni můžete, ať už potřebujete kompletní servis, nebo pouze dílčí službu.

Nejen však čas bývá hlavním důvodem, proč se bytová družstva nebo SVJ neboli správa společenství vlastníků obrací na správu nemovitostí Praha 6. Některé z firem totiž hledají pomoc při zpracování a vedení účetnictví i smluv. Parkers je jedna z mála společností, která je schopná Vám zajistit kvalitní správu Vašich smluv i účetnictví. Navíc kdykoliv, kdy budete potřebovat za nutné, si můžete správu Vašeho majetku zkontrolovat online přes internet. Další předností společnosti Parkers je bezpochyby dálková správa nemovitosti, která obsahuje vedení účetnictví, předpisy a vyúčtování záloh i online služby za zvýhodněnou cenu a bytovou jednotku. Ekonomická správa prostřednictvím společnosti Parkers probíhá vždy v souladu se zákony i doplňujících požadavků každého zákazníka.

Zda byly Vaše finance investovány tam, kam jste skutečně chtěli, si můžete zkontrolovat v roční zprávě o hospodaření. Kromě toho Parkers poskytuje sestavení účetní uzávěrky a mzdovou a personální agendu statutárních orgánů i zaměstnanců. Více informací o službách společnosti Parkers si můžete přečíst na této webové adrese: www.svjonline.cz.