Spokojené bydlení v montované dřevostavbě

Sníte o spokojeném rodinném životě v rodinném domě? Svěřte své plány stavební firmě Stavex, která je skutečným odborníkem na stavbu montovaných dřevostaveb. Dřevo patří již po mnohá staletí k nejzákladnějším stavebním materiálům. Bydlení v dřevostavbě sebou přináší hned několik výhod. V první řadě dřevostavby v sobě zahrnují výborné tepelně-izolační vlastnosti. V tepelném období se nemusíte obávat navýšení cen za topení. Kromě tepelné izolace zajišťují dřevostavby také velmi dobrou zvukovou izolaci. Srovnáme-li energetické náklady s běžnými zděnými stavbami, pak energická úspornost u dřevostaveb dosahuje až třiceti procent.

Zatímco u obvyklých zděných rodinných domů musíte čekat často i několik let na jejich dokončení, u dřevostaveb je tomu naopak. Dřevostavby umožňují jejich majitelům nastěhování mnohdy do jednoho roku. K takto rychlému dokončení dřevostavby přispívá také to, že je možné tento typ rodinných domů stavět po celý rok. Stavebník totiž není vázán na počasí ani venkovními teplotami. Jak venek, tak vnitřek dřevostaveb působí velmi sympaticky. Mnoho majitelů dřevostaveb upozorňuje na to, že se cítí, jako kdyby byly oklopeny krásou přírodou. Další informace o montovaných dřevostavbách naleznete na této webové adrese www.stavex.cz/rodinne-domy/nizkoenergeticky/.

Nejste-li si stále jisti, zda montovaná dřevostavba je to správné bydlení pro Vás, možná Vám pomůže při rozhodování návštěva vzorové dřevostavby na klíč, kterou je možné shlédnout v obci Nové Dvory. Společnost Stavex Vám je schopná postavit montovanou dřevostavbu, která Vám splní Vaše sny o rodinném bydlení!