Splňte si svůj dětský sen jízdou ve Ferrari

Sníte už dlouho o splnění Vašeho dětského snu? Letošní léto je jako stvořené pro plnění jakýchkoliv přání, proto neváhejte a také Vy si dopřejte to, po čem už dlouho toužíte. Tajným snem snad každého malého kluka je projet se v luxusním Ferrari. Díky Firmě na zážitky se jízda ve Ferrari pro Vás nemusíte stát pouze snem, nýbrž skutečnou realitou. Jízda ve Ferrari 458 Italia se stává po letech opět trhákem letošního léta. Tento vůz je nástupcem slavnějšího F430, avšak zážitek si odnesete naprosto stejně skvělý. Ferrari 458 Italia se může pochlubit 570 koňskými silami a uměním z nulové rychlosti za 3,4 sekundy zrychlit na sto kilometrovou rychlost.

Tento krásný vůz umí zrychlit až na rychlost 325 km/hod. Firma na zážitky připravila možnost projet se také v terénním voze Hummer. Díky jízdě Hummerem  si budete připadat jako opravdový muž, který umí jezdit také se silnými vozidly. Po koupi poukázky se budete moci projet deset minut v Hummeru H2 a vychutnat si deset minut adrenalinové jízdy na korbě Hummeru H1. Kromě toho obdržíte vstupenku do Středověké Tvrze, kde si můžete společně s Vašimi přáteli či dětmi užít spoustu legrace. Víkendové odpoledne tak můžete vyplnit střelbou z kuše, jízdou na koni či dobýváním hradu.

Posunout laťku Vaší odvahy můžete také s jinými adrenalinovými zážitky. Náměty na volnočasové aktivity najdete zde www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/. Střelba z kuše, flyboarding, tandemový paragliding či projížďka v bojovém tanku a mnohé jiné zážitky jsou připraveny na internetovém portálu Firma na zážitky k okamžité koupi.