Španělské potraviny Bassta

Španělská kuchyně patří svým geografickým umístněním mezi středomoří kuchyně. Jen málokterá kuchyně je však tak silně ovlivněna svou historií jako právě ta španělská. Setkat se tedy ve Španělsku můžeme s vlivem Arabů a Židů, kteří žili na Pyrenejském poloostrově ve středověku. Silný vliv na španělskou kuchyni měli také zámořské objevy v novověku.

Kromě toho španělskou kuchyni silně ovlivňuje na severu francouzská kuchyně. Jen stěží si lze představit španělský jídelníček bez olivového oleje, jehož je Španělsko největší producent i konzument na světě. Pokud také Vy patříte mezi milovníky oliv, pak byste určitě neměli zapomenout navštívit webové stránky společnosti BMC Brno www.bassta.cz/produktya její značky Bassta.

Mezi gastro balením totiž najdete balení černých oliv bez pecek, černé olivy krájené, zelené olivy bez pecky i zelené krájené olivy. Pochutnat si můžete také na zelených olivách s červenou paprikou. Olivami můžete ochutit jakýkoliv zeleninový salát, jednohubky i masové pokrmy.

V sortimentu španělských potravin značky Bassta nechybí ani olivové oleje té nejvyšší kvality. Mezi gastro balením Bassta najdete také balení ovoce, ryb, masa a zeleniny. V gastro balení ovoce si můžete pochutnat na loupaných i půlených broskvích, které se hodí zejména do ovocných pohárů, buchet i koláčů. V gastro balení ovoce samozřejmě nesmí chybět ani hroznový kompot a půlené meruňky. V gastro balení zelenina najdete krájené žampiony s gramáží 2650 gramů a 850 gramů. U výrobků gastro balení Bassta neschází ani vynikající chuť, ani trvanlivost.