Španělská vína Old Porter Vás doslova očarují

Hledáte víno, které se stane chloubou Vaší narozeninové oslavy? Španělské víno Old Porter je tím pravým, co by rozhodně nemělo scházet na Vašem slavnostním stole.

Jaké víno ke slavnostní příležitosti?

Víno Old Porter pochází z vinařské oblasti Montilla – Moriles. Pro tuto vinařskou oblast jsou charakteristická sladká vína, jež jsou vyráběna z odrůdy Pedro Ximénez. Za jeden z nejlepších sklepů je považován sklep Bodegas Pérez Barquero. V České republice můžete tento kvalitní alkoholický nápoj za skvělou cenu pořídit v e-shopu společnosti BMC Brno a to konkrétně zde www.oldporter.cz. V nabídkovém katalogu najdete několik druhů vín Old Porter. Ochutnat tak můžete růžové, červené i bílé víno. Nabídka je skutečně pestrá a je tedy velká pravděpodobnost, že si vyberou i největší fajnšmekři.

Ochutnejte španělské víno Old Porter pink

Víno Old Porter pink je charakterizováno jako aromatický nápoj vyrobený z odrůdy Pedro Ximénez. K jeho výrobě byla použita speciální a ojedinělá technologie Rose. Víno Vás již na první pohled zaujme růžově zářivou barvou s jasnými odlesky. Vůní připomíná nazrálé maliny a brusinky. Víno Old Porter Vás očaruje také svou nevšední chutí, v níž lze ucítit jemnou kyselinku s delikátní sladkostí. Víno můžete Vaším hostům nabídnout před podáním menu jako aperitiv a probudit tak u nich větších chuť na jídlo. Nic však nezkazíte ani v případě, že nabídnete růžové víno Old Porter jako digestiv. Vinaři doporučují růžové víno Old Porter popíjet také jen tak s kostkami ledu. Především v horkých letních dnech může jít o příjemné osvěžení. S vínem Old Porter sklidíte na Vaší narozeninové párty velký úspěch.