Smysluplné narozeninové dárky pro nejmenší

Vybrat ideální dárek k prvním narozeninám dítěte je mnohdy takřka nadlidský výkon. Význam prvních narozenin přeceňují zejména rodiče, dítě ještě většinou nechápe, proč je tento den jiný než ostatní. Snaha vymyslet originální dárek mnohdy přijde vniveč ve chvíli, kdy se oslavenec pustí do trhání balicího papíru. Z něj má většinou větší radost, než z obsahu, který se ukrývá pod ním. Proto je potřeba přistupovat k výběru dárků s rozmyslem a chladnou hlavou.

 

Dárek, který oceníte vy i dítě

 

Jestliže nechcete, aby se vaše domácnost přeměnila v hračkářství, pak pro vás máme užitečný tip. Využijte toho, že dítě potěší jakákoliv maličkost a domluvte se s rodinou na vybavení dětského pokojíčku. Ideálním dárkem k narozeninám je například dětský koberec, který si můžete vybrat v řadě motivů, velikostí a délkách vlasu. Navíc není vyloučeno, že koberec bude i hračkou. Typickým příkladem je dětský koberec farma, který je oblíbený už dlouhá léta a stále se v něm setkáváme v řadě dětských pokojů. Tento koberec plní nejen všechny funkce, které od koberce očekáváme, ale zároveň dokáže děti na dlouhou dobu zabavit. Pohrají si na něm jak nejmenší, tak také odrostlejší a vy se nemusíte bát, že se při hře nachladí od studené podlahy.

 

Myslete na bezpečnost

 

Pokud zvolíte kusový koberec, nezapomeňte také na bezpečnost a koberec podlepte nebo jej umístěte na speciální protiskluzovou podložku. Stejně tak nezapomeňte zabezpečit také vstup do dětského pokoje, pokud se nachází v horním patře bytu. V tomto případě jsou nezbytnou výbavou domácnosti nášlapy na koberce, které si můžete vybrat z bohaté nabídky na stránkách www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Kromě zvýšení bezpečnosti při chůzi po schodech zabraňují nášlapy také dřívějšímu opotřebení schodů. Nášlapy se na schody přímo lepí, čímž dochází k dokonalé přilnavosti. Nášlapy, stejně jako další kusové koberce si můžete vybrat v mnoha tvarech a barvách.