Šetrné ošetření laserem

Laserové odstranění chloupků po těle je nejšetrnějším a nejefektivnějším způsobem estetické úpravy těla v současné době vůbec. Laserový paprsek dokáže zázraky jak v estetické medicíně, tak ve zdravotních oborech a je široce využíván a vyhledáván klienty. Celý výkon je bezbolestný a dá se spojit s příjemnou relaxací.

Centrum laserové estetiky v Praze vám poradí s vaším vzhledem i zdravím bez ohledu na váš věk či pohlaví. Nabízí pomoc s celulitidou, řeší akné, křečové žíly a odstraňuje vrásky, žilky, mateřská znaménka a chloupky pomocí laseru. Široká nabídka služeb v péči o pleť i tělo, přijatelné ceny i akční nabídky vás jistě upoutají a i vy se rozhodnete udělat něco pro vaši vizáž a zdraví.

Principem laserové depilace Praha nebo spíše epilace je trvalé odstranění chloupků pomocí laserového tepla. Laserový paprsek zasahuje pouze ve folikulu chloupku, nedochází tedy k poškozování kůže. Po laserové epilaci tedy můžete klidně zůstávat na slunci, koupat se a nikterak se v aktivitách neomezovat.

Laserová epilace se musí vícekrát opakovat, aby odstranění chloupků, jejichž růst prochází čtyřmi fázemi, byl dokonalý. Vliv na počet opakování má i hormonální nerovnováha. Obvykle je třeba ošetření podstoupit 4 – 6 krát a poté udělat případné další korekce. Při samotném výkonu pocítíte pocit tepla či malé štípnutí. Po zákroku mohou ošetřované partie zčervenat, nicméně tento projev obvykle zmizí do půl hodiny.

Pokud vás tedy chloupky nebaví neustále holit a rádi byste si je nechali trvale odstranit, laserová metoda je ten nejlepší způsob, jak hladkého těla můžete dosáhnout. A podívat se můžete i na další výkony, které naleznete na internetových stránkách centra po odkazem http://www.moje-estetika.cz/.