S dárkovými poukázkami od Firmy na zážitky je nakupování zábavou

Hledáte vhodný dárek k narozeninám Vaší sestry a zatím jste nenašla nic, co by Vás úplně zaujalo? Darujte dárkovou poukázku od Firmy na zážitky, se kterou bude nakupování ještě větší zábavou.

Kde nakoupit školní potřeby nebo kvalitní elektroniku?

VIP vouchery od Firmy na zážitky jsou víceúčelové poukázky, které lze uplatnit na nákup u nejrůznějších obchodních značek. Mezi obchodními značkami najdete obchodní značky, které velmi dobře znáte. S VIP vouchery od Firmy na zážitky můžete nakoupit nové vybavení do domácnosti i zažít spoustu zábavy. Novou elektroniku, bílé zboží, vybavení do kanceláře i do domácnosti můžete pořídit v elektru Datart, na Alze e-shopu či na Mall.cz. S blížícím se začátkem školního roku budete jistě chtít mít připraveny všechny věci do školy, nový batoh, penál i další školní potřeby můžete nakoupit zde www.vipvoucher.cz/znacka/internet-mall-a-s/.


S Alza poukázkou lze nakoupit také vybavení a potraviny pro domácí mazlíčky. Vaše čtyřnohého kamaráda jistě potěšíte novou hračkou, oblečkem nebo pelíškem. Milovníci sportu uvítají možnost ke koupi nového sportovního vybavení, batohu, cvičícího nářadí či fitness náramků. S Alzou můžete vybrat také nové hračky pro děti a jejich kamarády. To a mnohé další objevíte na e-shopu Alzy.

S DM dárkovou kartou bude nakupování drogerie zábavou

DM dárková karta udělá Vaší sestře určitě radost už jen tím, že jí nabídce o něco levnější nákup v oblíbené prodejně s drogistickým zbožím. V online shopu prodejny DM či v její kamenné prodejně lze nakoupit za skvělou cenu produkty pro péči o tělo, zdraví i krásu. Drogerii můžete použít pro sebe, děti i zvířata. Drogerie DM je vybavena také pestrým sortimentem čistících prostředků pro domácnost. Také v případě, že byste ráda věnovala k výročí partnerovi voňavý parfém či vodu po holení, můžete zvolit drogerii z DM prodejny. DM dárkovou kartu lze uplatnit na jakékoliv pokladně kterékoliv pobočky. Dárkovou kartu lze u Firmy na zážitky získat v hodnotě 250 a 500 Kč.