Rychlý start podnikání

Chystáte se založit společnost, obáváte se však protáhlých administrativních úkonů a průtahů? Nebo si nejste jisti, jak postupovat? Není nic jednoduššího, než si koupit již ready-made a.s. nebo s.r.o. Taková společnost nikdy nevykonávala žádnou činnost, nemá tedy žádné závazky ani historii. Základní kapitál je plně uhrazen a společnost je připravena k převodu na klienta, který může ihned začít podnikat.

Cena za založení s.r.o. začíná již na 19.000,- Kč. V této ceně je zahrnuto jmenování nového jednatele, převod společnosti na klienta, uhrazení všech výdajů nutných k založení společnosti a zápisu do obchodního rejstříku a v neposlední řadě obdržení veškeré dokumentace ke společnosti a dokladu o její bezdlužnosti.

Nákup ready-made a.s. začíná na 69.500,- Kč. Společnost je opět bez závazků a historie a má splacený kapitál. Pořizovací cena zahrnuje převedení všech akcií a dokumentů společnosti, jmenování nového představenstva a dozorčí rady a.s. a uhrazení výdajů spojených se založením společnosti a zápisu do obchodního rejstříku.

Pokud vás tedy prodej firem zaujal a rádi byste si jednoduchým způsobem pořídili svoji vlastní, oslovte specializovaného prodejce společností a vyberte si z jeho nabídky firmu vám šitou na míru. Vyhnete se měsícům plným zařizování, návštěv úřadů a vyplňování značného množství dokumentů.

Na stránkách http://www.ready-made-spolecnosti.eu/ získáte podrobné informace o nákupu ready-made společností a přes kontaktní formulář získáte další detaily. Neplýtvejte tedy svůj čas chozením na úřady a pořiďte si hotovou společnost, s jejíž nákupem můžete okamžitě začít podnikat a rozvíjet svůj potenciál.