Rozvíjíme předškoláky s Agátiným světem

 

Opravdu smysluplná hračka je ta největší odměna, kterou získáte po jejich dlouhém výběru. Přesně o to se snaží Agátin svět, který přináší obrovskou nabídku zajímavých, krásných a kvalitních her, do kterých se zamilují jak děti, tak i rodiče.  Velmi pohodlně můžete filtrovat hračky a potřeby podle věku dětí a zaměření, které Vás zajímá. 

 

 

Velmi důležitým obdobím je pro děti předškolní věk, kdy se snažíme předkládat smysluplné podněty učící děti všemu, co budou potřebovat při nástupu do školy. Snažíme se tak přitáhnout jejich pozornost a hravým způsobem jim otevřít dveře do poznání, logiky nebo představivosti. Musíme je učit trpělivosti nebo třeba pilovat řeč. 

 

 

Agátin svět nabízí velké množství hraček v této kategorii, které si můžete jednoduše filtrovat podle Agátina hledátoru a najít tak dárek přesně podle toho, na co se chcete s Vašimi dětmi zaměřit a co potřebujete pilovat.

 

Vybírat můžete z deskových her pro předškoláky, poznávacích a naučných hraček (např. Malý hvězdář), logopedických her a her se slovy (např. Logopedické písníčky), her procvičujících paměť (např. Expedice příroda) nebo těch, co učí děti orientovat se v mezilidských vztazích a hodnotách (např. Vadí nevadí! nebo Dávej bacha!)

 

             

 

Při výběru konkrétní hračky se můžete řídit také případným oceněním, které hračka získala. Může jít o informaci o oblíbenosti, o ocenění Dobrá hračka nebo o titul z jiného zahraničního žebříčku. 

 

 

 

Nechejte se zlákat nádhernými hračkami a až do 31. 12. 2019 využijte slevy 10% s kódem AFF10.

 

Agátin svět nabízí nádherné hračky, spoustu inspirace a tipů díky blogu a pořádá i Festival hraček, během kterého si můžete hračky vyzkoušet.

 

 

Nabídku tohoto krásného dětského světa si můžete prohlédnout také na Sledujcenu.cz