Prodej automyček od BKF CarWash

Rádi byste na Vaší čerpací stanici rozšířili Vaše služby o možnost mytí aut? Společnost BKF CarWash je předním dodavatelem prodeje automyček. Kdo chce uspokojit služby náročných zákazníků, měl by rozhodně tuto službu nabízet. Společnost BKF CarWash doporučuje myčky aut umístit na atraktivní místo. Takovou plochou je obvykle prostor, kde se shlukuje často mnoho osob.

Místem, kde se často pohybuje mnoho osob, jsou například nákupní střediska. Zatímco dámy si ve svých oblíbených nákupních střediscích nakoupí nové oblečení, jejich partneři tuto příležitost využívají k umytí svých automobilů. Myčky aut nachází své uplatnění také na místech podél větších ulic a silnic, na křižovatkách i kruhových objezdech. Důležitou roli hraje rovněž dobrá viditelnost, snadný přístup i jednoduchá možnost příjezdu a odjezdu.

BKF CarWash doporučuje rovněž myčku aut místit tam, kde je dostatečný prostor. Více informací k automyčkám od společnosti BKF CarWash naleznete také na této webové adrese bkfcarwash.cz. Automyčky je možné si nejen koupit, ale také pronajmout. Přičemž doba pronájmu může činit až dvacet let. Takto dlouhá doba pronájmu vychází z toho, že se společnost BKF CarWash snaží vyjít co nejvíce vstříc svým zákazníkům.

Rozhodnete-li se pro pořízení si automyčky od naší společnosti, bude Vám zajištěn také celý komplex služeb s montováním automyček počínaje od zhotovení betonové desky až po přívod elektřiny, plynu, vody a kanalizace. Po zhotovení podlahy přichází na řadu instalace obvodových stěn a vybavení.