Postavte dům za výhodnou cenu

Stavba rodinného domu představuje velmi náročnou činnost, při níž je potřeba prokázat nejen dobré organizační schopnosti, ale také šikovnost. Možná jste se právě Vy rozhodli, že si rodinný život nedovedete představit bez bydlení v rodinném domě, a nyní hledáte šikovné projektanty i řemeslníky, kteří by Vám s tímto nelehkým úkolem pomohli.

Pravděpodobně máte za sebou výběr vhodného pozemku, návštěvu stavebního úřadu a ověření, zda pozemek je územním plánem schválen k výstavbě vybraného domu. Pomocí internetového portálu www.stavdum.cz můžete velmi jednoduše najít architekty i projektanty, kteří Vám zpracují projektovou dokumentaci, která je důležitá k ohlášení Vámi plánované a realizované stavby. Šikovní projektanti si poradí také v oblasti spolupráce s nejrůznějšími institucemi. Projektant by měl být schopen komunikovat také se správci vodovodních či elektrických sítí. Nedílnou součástí každé stavby jsou zruční zedníci, kteří si hravě poradí s položením základů domu, s postavením zdiva, stropů i krovů.

Prostřednictvím internetového portálu Stavdum.cz můžete najít také šikovné řemeslníky, kteří Vám rádi vyrobí vybavení Vaší nové domácnosti. Oslovit tak můžete řemeslníky či různé firmy s poptávkou po výrobě kuchyňské linky, dřevěného nábytku do jednotlivých místností Vašeho nového domu či vytvoření útulné a prostorné koupelny. Jen stěží si lze představit jakoukoliv stavbu bez kvalitní podlahy, kterou si rovněž můžete nechat položit od osvědčených řemeslníků.

Dříve než se do Vašeho nového rodinného domu nastěhujete, můžete si pozvat také pomocníky na úklid, tedy úklidové firmy Praha. Díky webovému portálu Stavdum.cz tak můžete ušetřit až 50% financí, které jste měli v plánu investovat do Vašeho nového bydlení.