Podzimní výlet do oblasti Moravského krasu

Babí léto ještě nekončí a nastupující podzimní počasí přímo svádí k podniknutí hezkého výletu, než udeří pravá zima a země se zahalí do sněhu, mlh a mrazu. Vydejte se prozkoumat Moravský kras a jeho Punkevní jeskyně, propast Macochu, Kateřinské jeskyně či Sloupsko-šosůvské jeskyně a objevte krásy panenské přírody v jejím přirozeném stavu. Poohlédněte se po ubytování Blansko a okolí a vydejte se poznávat oblast plnou přírodních úkazů a technických zajímavostí.

Hotel Probe patří k pohodlnému a levnému ubytování Blansko za vynikající ceny. Hotel disponuje 80 pokoji, které mají vlastní sociální zařízení a jsou přátelské k dětem a všem typům turistů. Přímo v areálu hotelu naleznete i příjemné sportovní vyžití, po výletech si tak můžete například zahrát squash nebo nenáročné kuželky. Z hotelu se dají podniknout krásné turistické a cyklistické výlety, s dětmi můžete zajet i do blízkého aquaparku a v létě se můžete dokonce vykoupat ve zdejší přehradě. Kromě Moravského krasu stojí za to navštívit větrný mlýn v Rudici, Klamovu Huť u Blanska nebo museum železa v Josefově. Kulturně založení jedinci ocení návštěvu blízkých kostelů, zámků a zřícenin a milovníci piva si jistě nenechají ujít prohlídku pivovaru v Černé Hoře.

Kompletní informace o službách hotelu, jeho ceníku, jídelním lístku i zajímavostech v okolí naleznete na internetových stránkách hotelu pod odkazem www.hotelprobe.cz. Nenechte se tedy odradit nastupujícím podzimem a užijte si ho naplno. Vydejte se do přírody, za kulturou a odpočinkem a objevte krásy okolí Blanska. Zarezervujte si příjemné ubytování za příznivé ceny v hotelu Probe a těšte se na víkend plný zážitků.