Podlahy Kronotex Dynamic

Vybavujete si Vaše nové bydlení a rádi byste si pořídili kvalitní a zároveň elegantně vypadající podlahu? Keramika Soukup nabízí právě takové podlahy, které již dlouho hledáte. Podlahy Kronotex Dynamic splňují mimo jiné také představy o cenově příznivých podlahách. Vybírat si je můžete z bohaté škály dekorů, které vykouzlí jedinečný dekor v jakékoliv místnosti. Umístit je můžete, jak do obývacích pokojů, tak do pokojů pro hosty. Ideální jsou také do předsíní. Podlahy Kronotex Dynamic se vyznačují příjemně teplými vzory dřeva. Právě tento dřevěný dekor tvoří kouzlo podlah Kronotex Dynamic.

Objednat si je můžete v dubovém, bukovém, javorem, švestkovém i jasanovém provedení. Velmi oblíbená je zejména podlaha D437 Javor Carelia. Keramika Soukup tuto podlahu nabízí v rozměrech 138 x 19,3 x 0,8 cm. S podlahou Dub Achát vytvoříte ve Vašem obývacím pokoji velmi moderně zařízenou místnost, kterou budou obdivovat všechny Vaše návštěv.

Velmi oblíbené jsou u zákazníků společnosti Keramika Soukup také podlahy Rooms. Ty najdete v nabídkovém katalogu společnosti Keramika Soukup ve více než třiceti dekorech. Mezi ty nejvíce nakupované patří zejména bukové 3-parkety a vysoce ušlechtilý dub v provedení selských prken. Vysoce opracovaný materiál u některých podlah Rooms vyvolává dojem, jako kdybyste se pohybovali po skutečně dřevěné podlaze. Nabídkový katalog naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/kontakt/plzen. Poté co si jej pohlédnete, stačí se jen odhodlat k objednání a rekonstrukce Vašeho domova za velmi příznivou cenu může začít.