Plavte s miminkem v centru Prahy

Přemýšlíte, že byste se svým miminkem začala chodit plavat a dopřála mu jedinečné zážitky při volném pohybu ve vodě? Ukažte mu, že ve vodě se může cítit jako doma a vytvořit si k ní pozitivní vztah. A nejste si jisti, od kterého měsíce můžete začít? Klidně hned kolem půl roku děťátka. Pak na nic nečekejte a zapište se do kurzů plavání kojenců Praha 1.

Přímo v samotném srdci města se v hotelu Juliš nachází příjemný menší bazén s teplotou vody 30 – 31 stupňů, ideální pro kojence, menší děti i těhotné ženy. Kurzy pro děti jsou vypsány dle jejich věku, tedy od 5 měsíců až po 8 let, a pokročilosti a pro ty nejmenší je dle zájmu připravena masáž pod vedením lektorky. Maminky se po plavání mohou občerstvit v kavárně, u které je i herna pro děti, aby měly maminky dostatek prostoru si odpočinout u dobrého šálku kávy nebo čaje.

V rámci rozvrhu je uvedeno i plavání pro těhotné Praha a prožitkové plavání pro ženy. Tento typ lekcí je zaměřen především na uvolnění, relaxaci a harmonizaci celého těla ve vodě. Nejedná se o podávání fyzických výkonů, ale o práci s dechem, při kterém se uvolňují svaly a tělo se příjemně regeneruje.

Přesný rozvrh a přihlášku na kurzy naleznete na internetových stránkách s názvem Ve vodě doma a odkazem www.vevodedoma.cz, kde si také můžete prohlédnout krásnou fotogalerii z lekcí a dozvědět se více informací o metodice plavání s dětmi. Pokud vás tedy plavání láká, vyzkoušejte ho a přihlaste se na kurz plavání kojenců nebo prožitkového plavání. Zažijte krásné chvíle se svými dětmi nebo miminkem, ať už je v bříšku nebo na světě.