Plavání kojenců Praha za výhodnou cenu

Máte doma malé dítě a pomalu se porozhlížíte po volnočasových aktivitách, které by vyplnily Váš volný čas? Vy i Vaše dítě si zamilujete plavání pro kojence.

Kde zahájit kurz plavání kojenců?

U nejmenších dětí se vyplatí začít nejprve s domácím vaničkováním a poté pomalu přejít pozvolna k plavání kojenců Prahav plaveckém bazénu. Kdo nemá možnost vaničkování, tomu je doporučeno zahájit plavání kojenců kolem půl roku. Během vaničkování stejně jako během plavání kojenců se dítě přirozeně seznámí s vodním prostředím, ztratí z něj strach a připomene si období, kdy bylo spokojené u maminky v bříšku. V prvním půl roce života dítě prochází nejbouřlivějším vývojem a je dobré ho seznámit nejen s prostředím na souši, ale také s tím ve vodě. Rodiče během plavání kojenců získají včas cenné informace o správné manipulaci s dítětem a jeho psychomotorickém vývoji. Dítě se v každé lekci hravou formou učí plaveckým dovednostem. Pobyt ve vodě je doprovázen říkánkami, básničkami a písničkami, které děti i rodiče motivují k lepším plaveckým dovednostem. Dítě navíc získá jistotu, že může svým rodičům plně důvěřovat.

Díky ájurvédské masáži se budete cítit jako znovuzrození

Centrum trvalého zdraví Cordeus však neposkytuje pouze kvalitní kurzy plavání pro kojence, ale také mnohé další služby. Velmi oblíbené především u budoucích maminek toužících po úspěšném otěhotnění je cvičení podle Ludmily Mojžíšové. Lektorka Vás při cvičení povede tak, abyste měla absolutní jistotu, že vše děláte tak, jak máte. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje rezervovat si lekci dopředu zde app.cordeus.cz/service/32. Velmi oblíbené je u dospělých rovněž ájurvédská masáž, která je považována za hluboce relaxační a energetizující proceduru. Současně ájurvédská masáž nabízí jedinečný zážitek. Pravidelné ájurvédské masáže pomohou získat opětovný duševní klid. Ájurvédská masáž je skvělým bojovníkem proti stresu a nejrůznějším duševním napětím.