Plavání kojenců Praha za skvělou cenu již tento podzim

Máte doma malé děti a pomalu se porozhlížíte, jaké volnočasové aktivity by se mohly stát součástí Vašeho letošního podzimu? Nechejte se zlákat módním trendem plavání kojenců Praha a naučte Vaše děťátko již v brzkém věku nebát se vody. V Centru trvalého zdraví Cordeus můžete navštívit kurzy plavání pro nejmenší stejně jako cvičení podle Mojžíšové.

Plavání kojenců Praha přinese zábavu dětem i jejich rodičům

Kurzy pro nejmenší jsou vedeny zábavnou formou a potěšení si z nich odnesou, jak děti, tak jejich rodiče. Plavání kojenců nabízí jedinečný způsob, jak naučit děti plavat i si vzájemně důvěřovat. Navíc pobyt ve vodě je pro děti naprosto přirozenou záležitostí, znají jej totiž velmi dobře z období, kdy byli ještě u maminky v bříšku. Děti se během kurzu postupně přirozenou a hravou formou učí základním plaveckým dovednostem, které musí zvládat každý, kdo se chce jednou naučit plavat. K tomu je zapotřebí naučit se ovládat splývání v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat a s úsměvem na rtech se potápět. Nezaměnitelnou roli v pohybu ve vodě hraje také orientace pod vodou. Děti během pobytu ve vodě uvolňují přetížení svalů a učí se používat i takové skupiny svalů, které obvykle při pohybu nezapojují.

Přihlaste se do kurzu plavání kojenců Praha

V současné době se stává čím dál tím větším trendem tak zvané vaničkování. Děti se již při této aktivitě naučí nebát se vody. Pokud však nemáte tuto možnost, doporučuje se s plaváním kojenců začít již kolem půl roku dítěte.Více informací o poskytovaném servisu najdete zde app.cordeus.cz/service/19Hravou formu kurzu vytváří zejména různé básničky, říkánky i písničky. Děti jsou tak motivovány k lepším plaveckým výkonům. Centrum trvalého zdraví pořádá tyto kurzy v bazénu, který splňuje kritéria na nejpřísnější hygienické požadavky.