Plavání kojenců Praha 6 za výhodnou cenu

Máte doma dítě do tří let a ráda byste Vám našla volnočasovou aktivitu, která by Vám zpříjemnila Vaše společné chvíle? Velmi populární se mezi maminkami v poslední době stává plavání kojenců Praha. Maminky na mateřské dovolené získají možnost seznámit se s maminkami stejně starých dětí a děti se naučí základní plavecké dovednosti.

Plavání kojenců je určeno dětem ve věku 6 měsíců až 3 roky. Lekce plavání probíhají v útulném prostředí. Plavecký bazén navíc samozřejmě splňuje všechny hygienické normy. Kurzy vedou akreditované lektorky, které dbají na to, aby plavání působilo dětem radost. K tomu přispívají nejrůznější hry, říkánky, písničky, mazlení i hlazení. Je vědecky dokázáno, že děti se pohybují ve vodě velmi rády, neboť jim tato aktivita připomíná období, kdy byly ještě u maminky v bříšku.  Vaše ratolesti můžete přihlásit do kurzů plavání kojenců v Praze 6 prostřednictvím internetových stránek Centra trvalého zdraví Cordeus.

Děti se navíc naučí během pobytu ve vodě svým rodičům naprosto důvěřovat. Děti si během kurzů plavání kojenců osvojí splývání v poloze na zádech i na bříšku, vydechování do vody, skákání i se potápění se a orientování pod vodou. Všechny tyto plavecké dovednosti upotřebí v budoucnu při vodních radovánkách. Navíc plavání již v takto raném věku má vliv na otužení organismu. Děti jsou prokazatelně otužilejší a zdravější než ty děti, které se učí plavat až v pozdějším věku. Bylo také prokázáno, že děti, které pravidelně plavou a spadnou do vody, dovedou reagovat většinou velmi klidně a bez šokové reakce. S plaváním kojenců si užijete také spoustu legrace, proto neváhejte a přihlaste Vaše dítě co nejdříve.