Osvěžte se v bazénu

Trh přímo překypuje různými druhy bazénů a jejich výběr záleží na vašich finančních možnostech, prostoru na zahradě, materiálu a tvaru. V každém se však osvěžíte a zažijete spoustu zábavy se svými přáteli, dětmi nebo rodinnými příslušníky.

Mezi bazény jsou velice oblíbené nadzemní bazény. Tento druh se velice rychle instaluje, snadno se s ním manipuluje a jeho pořízení a údržba není finančně tak náročná jako nákup zapuštěného bazénu. Typ Concord II je rozměrově menší, pokud tedy nemáte příliš mnoho místa na zahradě, je ideálním typem pro vás. Navíc se v něm voda ohřeje mnohem rychleji, a to dokonce bez tepelného čerpadla.

V balení bazénu Concord II naleznete z bazénového příslušenství Brilix kompletní pískovou filtraci včetně čerpadla, hadici, skimmer a trysku. Součástí jsou i schůdky usnadňující přístup do vody. Celá konstrukce bazénu je vyrobena z pozinkovaného plechu.

Pokud se rozhodnete pro nákup zapuštěného bazénu, možnosti jsou poměrně široké. Společnost Albixon na svých stránkách nabízí bazény samonosné nebo přelivové vyrobené z revolučního materiálu Albistone. Stejně odolné jsou i laminátové bazény vyráběné jako monolitické nádrže. Mají typizovanou formu a různé barevné provedení. Posledním typem je foliový bazén. Více informací o veškerých druzích bazénů se dozvíte na internetových stránkách http://www.albixon.cz/ nebo přímo v prodejnách společnosti.

Ať zvolíte zapuštěný nebo nadzemní bazén, v každém si užijete příjemného letního osvěžení, klidu v soukromí a zábavy s rodinou nebo přáteli. Pokud tedy máte zahradu, zvažte nákup některého z bazénů, neboť jeho výhody jsou nesporné.