Online rezervační systém Rezervátor nejen pro půjčovny kol

Vlastníte půjčovnu kol a rádi byste dali široké společnosti, co nejvíce vědět o Vámi nabízených službách? Díky online rezervačnímu systému Rezervátor budete mít precizně zajištěnou organizaci Vašich služeb i získáte detailní přehled o tom, kdy jsou již kola obsazena a kdy je možné je opět poskytnout k dispozici.

Proč používat online rezervační systém Rezervátor?

Díky rezervačnímu systému www.rezervator.cz se můžete v klidu věnovat Vašemu podnikání, zatímco o organizaci Vašich služeb bude dobře postaráno. Rezervátor si poradí nejen s organizací, ale také s výběrem peněz a vytvořením dokladů pro Vaše klienty. Umí rovněž vyřešit storno i s potřebnými doklady. Během krátké doby používání tohoto online rezervátoru zjistíte, jak hodně Vám zjednodušuje podnikání. Zároveň budou spokojeni rovněž Vaši zákazníci, neboť ocení zjednodušený přístup k Vámi nabízeným službám. Registrace na online rezervátoru je časově nenáročná a snadná. Kromě kontaktních údajů budete potřebovat vědět, na jaké webové doméně bude Váš rezervátor zákazníkům zpřístupněn. Po registraci můžete během jednoho kalendářního měsíce vyzkoušet rezervátor bezplatně tak zvaně na nečisto.

Kdo již čerpá výhody Rezervátoru?

Výhody online rezervátoru již nějakou dobu čerpá například také Singlekras. Majitelé půjčovny kol v Jedovnici si pochvalují usnadnění provozování jejich půjčovny kol stejně jako Trutnov trails. K přednostem online rezervátoru patří především možnost vytvoření rezervace pomocí chytrého telefonu. Klient tak můžete jednoduše provést rezervaci pomocí svého mobilního telefonu a to i s online platbou. Jako skvělý benefit se jeví přesně a srozumitelné podmínky, díky nímž se vyhnete dotazům, které se objevují stále dokola.