Olivy za skvělou cenu

Rádi si pochutnáváte na olivách a slyšeli jste od kamarádů, že k těm nejlepším patří olivy od značky Bassta? Objednat je nyní můžete za skvělou cenu v internetovém katalogu společnosti BMC Brno a to přímo zde katalog.bmcbrno.cz/olivy/.

Jaké ochutnat olivy značky Bassta?

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete potraviny balené v konzervách, vacích i skle. Společnost BMC Brno je předním dodavatelem španělských potravin na český trh. Nákup velkogramážních balení potravinových produktů se vyplatí především hotelům, restauracím a nejrůznějším stravovacím zařízením. Kromě zmiňovaných oliv u společnosti BMC Brno můžete nakoupit gastro balení ovoce, zeleniny, několik druhů olivového oleje i španělských delikates. V portfoliu společnosti BMC Brno objevíte, jak černé, tak zelené olivy. Za skutečnou delikatesu lze považovat zelené olivy plněné paprikou, pikantní olivový koktejl, zelené olivyplněné ančovičkou i zelené olivy s citrónem. Z pestré nabídky si vybere jistě i ten nejnáročnější zákazník.

Co jste možná nevěděli o olivách

Možná Vás někdy při pojídání oliv, napadlo, odkud vlastně tyto plody přírody pochází? Odpověď je naprosto prostá. Olivy jsou plody středozemního stále zeleného stromu zvaného Olea europia. Svůj původ tento strom nachází až v daleké Malé Asii. Díky přírodním podmínkám se mu však daří také v oblasti Středomoří, tedy konkrétně řečeno v Itálii, Španělsku a Řecku. Olivy se pěstují také v Turecku, Tunisku, Portugalsku, Sýrii a Maroku. Olivy jsou považovány za součást tradiční chutné, pestré, vyvážené a především zdravé kuchyně. Jsou významným zdrojem vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, přírodních vláknin i minerálů.