Oblečte své auto do nového designu

Vánoce se blíží, proč by tedy i vaše auto nedostalo nový dárek? Oblečte váš vůz do nového a pořiďte mu stylové autopotahy. Na výběr se nabízí potahy univerzální nebo šité na míru, ať však zvolíte modely z jedné nebo druhé kategorie, vždy se vám dostane kvalitních výrobků přímo od dodavatelů.

Mezi univerzálními autopotahy naleznete klasické, nápadité i extravagantnější modely, které u společnosti Vopi s.r.o. naleznete v několika barvách. Některé jsou opatřeny obrázkem, jiné mají decentní tmavé barvy, každý si tedy přijde na své. Materiály autopotahů a jejich ušití se vyznačuje vysokou kvalitou a jejich ceny jsou příznivé.

Autopotahy na míru jsou většinou vyrobeny z látky, a jelikož jejich ušití přesně odpovídá modelu vašeho vozu, sedadlům padnou jako ulité. Přesně kopírují tvar sedadel a není tedy třeba se bát jakéhokoli shrnování přebytečné látky. V internetovém obchodě společnosti Vopi lze autopotahy na míru objednat pomocí speciálního konfigurátoru. Do jednotlivých kategorií zadáte značku a model vozu, vyberete materiály a barevné provedení a takto vámi vytvořené autopotahy objednáte.
 
Všechny autopotahy v e-shopu www.vopi.cz/autopotahy/ splňují nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Jsou vyrobeny v České republice, obvykle jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem a výborně se udržují. Maximální pohodlí zajišťuje mřížka na jejich povrchu. Na webových stránkách si také můžete prohlédnout celou kolekci univerzálních autopotahů firmy Vopi opatřenou kvalitní fotogalerií. Stejně tak zde naleznete i kontakty, na kterých lze prodejce kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů. Neváhejte tedy a pořiďte svému vozu vánoční dárek v podobě nových autopotahů. Vaše auto bude vypadat jako nové a vy se budete cítit dobře.