Nové technologie v optice

Jak se staráte o svůj zrak? K naprostým základům péče o zrak každého člověka by měly patřit pravidelné preventivní prohlídky u očního lékaře alespoň jedenkrát za rok, vyhýbání se nebezpečným situacím, případně nošení vhodných korekčních pomůcek. V nebezpečném pracovním prostředí je nutné nosit pracovní brýle, které ochrání vaše oči před mnohdy i nevratným poškozením. Důležitá je také pestrá strava bohatá na ty správné vitamíny a minerály. Jestliže trpíte některou z očních vad, měli byste dioptrické brýle nebo kontaktní čočky nosit pravidelně. Jen tak svým očím odlehčíte a vaše vada se vám nebude dále zhoršovat.

Věda zabývající se vývojem nových korekčních pomůcek zraku se jmenuje optika. Dnes se můžete setkat s velmi moderními kontaktními čočkami i brýlovými skly. Hitem posledních let se staly multifokální brýlové čočky, které umožňují korekci dalekozrakosti i krátkozrakosti najednou. Není tak nutné pořizovat si dvoje brýle, protože si hravě vystačíte s jedněmi. Multifokální brýlové čočky navíc přináší jedinečný obraz a ostrost. V případě, že se chystáte vybírat nové dioptrické brýle, rozhodně se informujte o možnosti zasazení multifokálních brýlových čoček. Chtějte pro sebe a svůj zrak jen to nejlepší.

Vývojem multifokálních brýlových čoček se zabývá například společnost Hoya, která má své zastoupení po celém světě. Nyní získala zastoupení také v České republice a vy si tak můžete tyto kvalitní multifokální brýlové čočky pořídit i u nás. Chcete se dozvědět o této novince v optice více informací? Naleznete je na internetové adrese www.hoyaluxid.com/cs/home. Zde si také můžete vyhledat nejbližšího prodejce multifokálních brýlových čoček Hoya a to během několika sekund. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a hned víte, kam se můžete obrátit. Neváhejte a vydejte se k prověřenému optikovi ještě dnes pro své nové brýle. Budete vidět ostřeji než kdy dříve.