Nezapomeňte na servis auta před dovolenou

Chystáte se vyrazit vaším vozem na dovolenou? Nezapomeňte si ho nechat řádně zkontrolovat a v případě nutnosti vyměnit motorové oleje, udělat geometrii kol, vyvážit či opravit pneumatiky, vyladit motor, zkontrolovat funkčnost klimatizace, tedy odstranit veškeré nedostatky, které by vás mohly během dovolené ohrozit. Zkrátka si nechte vaše auto seřídit tak, aby vás po cestě do dovolenkové destinace nepřekvapila žádná nežádoucí porucha, která by jistě nebyla tím pravým startem pro váš odpočinek.

Dobrý poměr kvality služeb a ceny nabízí pneuservis Pneu Mráček sídlící na Praze 8. Pneuservis je vybaven moderní technikou a plně vyškolenými zaměstnanci, kteří dodávají maximálně kvalitní služby při montážích a opravách pneumatik a dalších výkonech. V pneuservisu můžete také zakoupit pneumatiky Prahaodpovídající rozměrům vašeho auta, alu disky a vymezovací kroužky, plechové disky, příslušenství k vozu, filtry K&N i originální sady zimních kol a pneumatik BMW.

Pneuservis Mráček patří k jednomu z předních prodejců alu disků Praha známých světových značek. Z široké nabídky si jistě vyberete ty, které odpovídají značce a modelu vašeho auta a průměru, šířce a et jeho disků. V případě, že si nebudete jisti, stačí do pneuservisu zavolat a poradit se s některým z pracovníků. I alu disky je třeba před setou zkontrolovat, neboť se může stát, že vám po cestě nečekaně z kol vypadnou.

Na oficiálních internetových stránkách pneuservisu Mráček pod odkazem www.pneumracek.cz je k dispozici i bazar, ve kterém lze zakoupit použité pneumatiky, alu disky, alu kola a autodoplňky za skvělé ceny. Značková alu kola mají dokonce záruku. Pokud tedy potřebujete něco na autě doladit a nechcete si kupovat zboží nové, využijte této lákavé nabídky. Jakmile bude vaše auto v kompletní formě, tedy plně funkční, vyrazte na dovolenou s dobrým pocitem, že jste se dostatečně připravili a udělali pro svůj komfort a především bezpečí maximum.