Nepřehlédnutelná reklama za pár korun

Rádi byste nechali Vaší firemní společnosti vyhotovit reklamu, která bude nejen kvalitní, ale také za výhodnou cenu? Nechejte si poradit od společnosti MarkSimon, která je skutečným odborníkem na výrobu reklamy. Díky firmě MarkSimon bude Vaše reklama nejen odpovídat zmíněným požadavkům, ale bude také originální. Společnost MarkSimon se snaží vyjít vstříc každému zákazníkovi, a tak je připravena vyrobit i co nejnápaditější reklamu.

Do kanceláří, informačních center nebo obchodů můžete nechat umístit stylové a praktické plexi stojánky. K výrobě plexi stojánků společnost MarkSimon používá vysoce kvalitní akrylátové desky. Právě takovéto plexi stojánky napomohou zvýšit prodej Vašich výrobků i zviditelnit jméno Vaší společnosti. Na internetových stránkách společnosti MarkSimon najdete inspiraci na plexi stojánky, které si od společnosti MarkSimon nechala vyrobit na příklad oblíbená sportovní značka Adidas či výrobce léků Ibalgin. Stačí kliknout na tento webový odkaz www.marksimon.cz a vyhotovené produkty si můžete prohlédnout během pár minut.

Plexi stojánky mohou mít různé tvary i barevné provedení. Můžete je použít také pro umístění letáků, které si budou moci kolemjdoucí vzít, a dovědět se informace o Vašich výrobcích či službách. Na plexi stojánkách vynikne také Vaše firemní logo, slogan či další motivy.

K osvědčeným nepřehlédnutelným typům reklamy bezpochyby patří také světelná reklama. Tu nepřehlédne žádný klient či zájemce o Vámi nabízené služby v žádném ročním období ani v tom nejškaredějším počasí. Světelná reklama může mít podobu firemního loga na střeše Vaší továrny, billboardu i reklamních stojanů.