Nekončící zábava za skvělou cenu

Chystáte se ke známým na návštěvu a rádi byste přinesli milý dárek? Darujte VIP vouchery od Firmy na zážitky a dopřejte Vaším přátelům prožít den plný nezapomenutelných okamžiků.

Den plný nekončící zábavy

Nekončící dávku zábavy zažijí v moderním hračkářství Hamleys. Díky Hamleys voucher se rozhodně nudit nebudou ani ti největší peciválové. V tomto hračkářství objevíte k hraní, jak nejmodernější hračky, tak tradiční hračky, které doprovázely dětství ještě našich rodičů. Hračkářství se rozprostírá na ploše více než 6000m2 a svou oblíbenou hračku si zde najde skutečně každý. Na hračky se můžete nejen dívat, ale také si s nimi pohrát. Hračkářství Hamleys v Praze je skutečnou bránou do světa hraní. Hamleys více než 250 let hračky vyrábí a za tu dobu si již stihla povšimnout, jaké hračky mají rádi, jak malé děti, tak ty velké. Během jednoho odpoledne se budete moci seznámit s krásnými hračkami pro nejmenší, roztomilými plyšáky, moderními hračkami na ovládání či kreativními hračkami pro budoucí umělce. Malé slečny budou přímo u vytržení z líčidel a doplňků pro malé parádnice v Luvley butiku. Kluci si budou rozhodně chtít minimálně prohlédnout sportovní náčiní a hračky na ven. 

Nákup plný kvalitního zboží

S přicházejícím teplým obdobím se rozhodně nevyhneme nákupu nového sportovního oblečení. Široký sortiment sportovního oblečení a náčiní nabízí sportovní značka Sportisimo. Spolehnout se můžete na příznivé ceny i příjemný personál, který nás vždy velmi rád obslouží. Ať už hledáte sportovní oblečení pro ženy, muže nebo děti, vždy se Sportisimo dárkovým poukazem nakoupíte, co potřebujete. Obměňte Váš sportovní šatník novými trekovými botami, mikinami nebo pohodlnými kalhotami.


Dárek k narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost rozhodně učiní také voucher do drogerie DM. Ten www.vipvoucher.cz/znacka/dm-drogerie-markt-s-r-o/ můžete věnovat v cenové hodnotě 250 Kč a 500 Kč. V drogerii DM můžete pořídit kvalitní dámskou, pánskou i dětskou kosmetiku. Nechybí ani rozmanitý sortiment čisticích prostředků a krmiv pro zvířata. DM drogerie jde s dobou, a proto neschází ani možnost zhotovení fotografií a zakoupení fotografického materiálu včetně nejrůznějších doplňků.