Naučte své děti perfektně plavat

Máte rádi zdravý životní styl? Potom jistě v tomto směru pečujete nejen o sebe, ale o celou svou rodinu. Jestliže vás v poslední době trápí střevní problémy, nadýmání, nadváha nebo častá plynatost, možná byste měli vyzkoušet skvělou léčebnou metodu – hydrocolon terapii. Jedná se vlastně o očistu tlustého střeva výplachem. Tato metoda je používána již stovky let a má prokazatelně pozitivní účinky. Pomoci vám může nejen při všech výše zmíněných problémech, ale i v dalších případech. Neváhejte a zjistěte si, zda by byl hydrocolon terapie to pravé i pro vás.

Ke zdravému životnímu stylu je nutné vést také děti. Nejlepší je začít s tím v co nejútlejším věku. Ideální cestou je například plavání kojenců Praha, při kterém si užijete spoustu zábavy, a dítě si zároveň začne vytvářet pozitivní vztah k pohybu. Při plavání kojenců je také posilován vztah dítěte a rodiče. Voda je pro naše nejmenší naprosto přirozené prostředí, a čím dříve s nácvikem plavání začnete, tím vám půjde lépe. Uvidíte, že se vaše dítě bude za chvíli cítit jako ryba ve vodě. Plavání kojenců je velmi oblíbenou aktivitou nejen rodičů, ale hlavně jejich dětí.

Plavat se svými dětmi můžete začít již od věku 6 měsíců. Speciální kurz pro vás připravili například v Centru trvalého zdraví Cordeus. Pokud se chcete o plavání kojenců dozvědět bližší informace, naleznete je na internetové adrese www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/. Centrum trvalého zdraví Cordeus vám nabízí ale ještě mnohem více -  od léčby těla i duše, přes pohybové aktivity až po moderní metody detoxikace organismu. Sami si zvolte svou cestu ke zdraví a skvělému pocitu ze sebe samých. Cordeus se může stát vaším pomocníkem a partnerem při cestě k trvalému zdraví, které výrazně zvýší kvalitu vašeho života.