Najděte si svůj wellness víkend pro dva za rozumnou cenu

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a rád byste ji tentokrát potěšil dárkem, který ji mile překvapí? Zcela nečekaný pro ni může být poukaz na wellness víkendu pro dva. Z pestré nabídky jej můžete vybrat na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky a to právě zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/

Wellness víkend pro dva jako narozeninový dárek ale i odměna pro Vaši partnerku

Wellness pro dva je skvělou příležitostí, jak dát Vaší partnerce najevo, jak moc si ceníte, že ji máte po svém boku. Během wellness víkendu si můžete odpočinout od každodenních starostí a přitom se nechat hýčkat. Tento dárek se můžete stát skvělou odměnou pro Vaši partnerku, která musí během jednoho dne zastávat nejen roli milující manželky či přítelkyně, ale také pečující matky. Samozřejmě kromě toho všeho musí zvládnout ještě své pracovní povinnosti. Během pobytu pro dva budete mít dostatek času věnovat se jeden druhému, ale také prožít nové zážitky s Vaší milovanou ženou.

Užijte si společně romantický víkend v Kašperku

V kategorii romantické pobyty pro dva najdete zážitky, které jsou originální svou náplní i místem. To platí především pro romantickou noc v korunách stromů nebo zážitkovou poukázku s pojmenováním „Život na ranči s nádechem romantiky“. Nadšeni budete také ze služeb hotelu Kašperk, který láká hosty především svými delikatesními menu. Lahodné pokrmy pro Vás budou připraveny z lokálních surovin, které vlastnoručně připraví šéfkuchař hotelu Kašperk Marcel Onder. V hotelu Kašperk sídlící v historickém jádru stejně jmenného šumavského města můžete využít také neomezený vstup do Wellness zóny, která je vybavena plaveckým bazénem, podvodními masážemi nebo relaxační zónou.