Myslete na své zdraví

Léto se pomalými krůčky dostává do své poloviny a Vy pokukujete po volnočasové nabídce pro Vaše ratolesti na podzim? Nechejte se zlákat například Centrem trvalého zdraví a přihlaste svého kojence do plaveckého kroužku. Plavání kojenců Prahaje ideální cestou, jak naučit Vaše dítě základním plaveckým dovednostem již v takto raném věku. Plavání kojenců, miminek a batolat je vhodné pro děti od šesti měsíců do tří let. Kurzy plavání činí dětem radost, neboť vše je spojeno s hraním, zpíváním i mazlením. Takto malé děti si navíc budou připadat jako u maminky v bříšku během jejího těhotenství. Děti se naučí kromě jiného splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat, s úsměvem se potápět i se orientovat dobře pod vodou. Plavání má blahodárné účinky na dětský psychomotorický vývoj, otužuje organismus a vede ke zpestření denního režimu dětí i rodičů.

Centrum trvalého zdraví Cordeus však nepřináší pouze služby dětem, ale zaměřuje se rovněž na zdraví dospělých. Rozhodnete-li se například na plavání přijít i s tatínkem dítěte, můžete si udělat po čase opět prostor sama na sebe a dopřát si ájurvédskou masáž. Ta si klade za cíl z lidského těla odstranit veškeré toxiny a uvolnit bloky v celém lidském organismu. Ájurvédská másáž Vám dodá novou energii, sílu a vitalitu. Pomáhá rovněž v boji s úzkostlivými stavy, strachem a vyčerpáním.

Centrum trvalého zdraví Cordeus nabízí také provedení desetidenní detoxikační kůry. Více informací o ní si můžete přečíst zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/detoxikacni-kury/10-denni-detoxikacni-kura/. Desetidenní očišťující kůra je ideální cestou, jak vyloučit z lidského organismu škodlivé látky a zároveň něco udělat se svou dosavadní váhou.