Moderní nábytek pro školy

Pořiďte si moderní a kvalitní školní nábytek od zkušeného výrobce a dodavatele nábytku se značkou Nábytek Honza s.r.o., který má na trhu dlouholetou tradici. Na výrobu školních lavic, židlí, skříněk, kateder a dalších kusů nábytku se specializuje již od roku 1991 a bohaté zkušenosti se jistě promítli i do kvality zpracování výrobků i analýzy potřeb zákazníků. Nechte si poradit nejlepší možné řešení pro vaše školní zařízení a poptejte cenovou nabídku. Uvidíte, že budete příjemně potěšeni nejen profesionálním přístupem prodejců, kvalitou výrobků, ale i cenovou nabídkou produktů.

 

Školní lavice a židle se prodávají v jednomístných nebo dvojmístných setech a jsou určeny základním i středním školám. Tento nábytek se liší velikostí a lze ho pořídit v pevné a výškově nastavitelné verzi. U židlí i lavic naleznete tabulku velikostí, dle které vyberete ideální výšku těchto výrobků pro danou třídu.

 

Kromě nábytku do tříd a speciálních učeben se firma zabývá i vybavením šaten a školních jídelen. Veškeré nabízené produkty naleznete v oficiálním e-shopu http://obchod.nabytek-honza.cz/nabytek-pro-skoly, kde vám výběr nábytku usnadní systematické a přehledné řazení požadovaného zboží do jednotlivých kategorií. Součástí jsou i novinky a akční nabídky pro školy, které jsou cenově velice výhodné. Firma Nábytek Honza s.r.o. také nabízí dopravu zdarma do lokalit vzdálených do 150 km. Samozřejmostí je montáž nábytku ve škole zdarma.

 

Pokud hledáte moderní nábytek do škol, podrobně prozkoumejte nabídku firmy Nábytek Honza s.r.o. a nechte se zlákat kvalitou jejich výrobků a profesionálním přístupem prodejců.