Mít vlastní automyčku? Proč ne?!

Když jsem byla poprvé manželem vyslána, abych nechala dokonale vyčistit auto v některé z automyček, které máme v okolí bydliště, upřímně jsem se vyděsila. Tato činnost byla v naší rodině vždy doménou příslušníků mužského pohlaví, a já jsem se tak nikdy ani na vteřinu nezajímala o to, jakým způsobem naši drazí tatínci, manželé či starší sourozenci docílí dokonalého lesku karoserie.

Nic naplat, manželova dlouhodobá nemoc mi nedovolovala odporovat, auto potřebovalo trochu kosmetické péče. Vydala jsem se však, přes veškerá doporučení mých přátel, abych zvolila raději bezkontaktní myčku, do klasické kartáčové myčky, která veškeré čištění zařídila místo mě. Mým úkolem taky bylo pouze správně navolit program a zaplatit jej u obsluhy. Automyčkaza mě vykonala vše potřebné a já jsem se s náležitou hrdostí, že jsem zadaný úkol splnila, vydala domů.

Po několika dnech jsem ale projížděla kolem čerpací stanice, ve které pracuje má velmi dobrá kamarádka, a rozhodla jsem se, že se za ní na pár chvil zastavím, abych jí trochu zkrátila směnu. Při několikaminutovém rozhovoru jsem si všimla nové myčky, která vyrostla v těsné blízkosti benzínové pumpy. Po očku jsem pozorovala řidiče, kteří silným proudem vody omývali své čtyřkolé miláčky.  

Ani nevím, proč jsme s kamarádkou zavedly společnou řeč o prodeji automyček a o všech výhodách a nevýhodách konkrétních typů mytí. Možná kvůli mému osobnímu zážitku s mytím automobilu, možná také kvůli jejím pracovním zážitkům, které prožívala kvůli tomu, že si majitel benzínové pumpy, u kterého pracovala, nedávno myčku pořizoval. Má prý dokonale nastudované veškeré potřebné informace ze stránek prodejce bezkontaktních myček bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/. A kdybych chtěla koupit svou vlastní, ráda mi vypomůže s potřebnou administrativou.Ona prostě vždycky ví, jak mě rozesmát!